وبلاگ
  • Register

دوربین مدار بسته با فناوری سیستم های دیجیتال عمل می کند. این سیستم ها قادرند یک سری از سیگنال ها را به عنوان ورودی دریافت نموده، آن ها را کد کرده و مورد پردازش قرار دهند. همچنین بسته به آنالوگ یا دیجیتال بودن، کار کرد این دوربین ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. در واقع دوربین مدار بسته دارای سیستم های تحت شبکه ای است که کار تبدیل سیگنال های آنالوگ به سیستم های دیجیتال و دیکد کردن آن ها و همینطور انتقال دیتا ها به رایانه را بر عهده دارد. وطیفه اصلی در دوربین بر عهده نرم افزارهای IP میباشد که عملیات کنترل کردن را انجام می دهد. این وسیله به طور کلی تحت شبکه و با استفاده از قوی ترین و امن ترین برنامه ها کار می کند.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register