وبلاگ
  • Register

دوربین مدار بسته نقش بسزایی در کاهش ارتکاب به جرم و وقوع جرایم در جامعه دارد. این وسیله اگر به درستی و طبق وانین در محل نصب شود، می تواند باعث کاهش درصد بالایی از جرایم شود. تحقیقات نشان می دهد با نصب دوربین مدار بسته در فرودگاه ها، 23 درصد از جرایم و در بقیه محل های عمومی 7 درصد از جرایم کاهش یافته اند. همچنین این وسیله کاربرد گسترده ای در راهنمایی و رانندگی دارد و به عنوان یک وسیله نظارتی قوی توانسته از جرایم جنایی و رانندگی تا حد زیادی جلوگیری کند. علاوه بر این ها، نصب دوربین مدار بسته مخفی در بعضی از اماکن مانند جلوی بانک ها و دستگاه های خودپرداز تاثیر بسیار بالایی در کاهش جرایم داشته است.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register