وبلاگ
  • Register

لنز انواع دوربین مدار بسته از نظر تغییر فاصله کانونی به دو نوع لنز های غیرقابل تغییر یا فیکس (FIX) و لنزهایی با قابلت تغییر یا وریفوکال (verifocal) تقسیم بندی می شود. در نوع دوربین های وریفوکال قابلیت جابجایی زاویه دید دوربین وجود دارد.
وریفوکال بودن لنز دوربین مدار بسته باعث به وجود آمدن تغییرات محسوسی در قیمت آنها شده است.
دوربین های مدار بسته ثابت
به صورت کلی دوربین های ثابت یکی از پرکاربردترین انواع سیستم های مداربسته می باشند. مهمترین دلیل آن هزینه پایین و ثبات بالای این دوربین می باشد. دوربین های مدار بسته ثابت از نظر نوع به صورت زیر تقسیم بندی می گردند:
1-    دوربین های شبکه دام: دوربین های شبکه دام به دوربین هایی به شکل نیم کره که به صورت تخصصی جهت استفاده در مکان های بسته و دارای سقف مثل مکان های تجاری، اداری یا مسکونی طراحی و تهیه شده اند، اطلاق می گردد.
2-    دوربین های شبکه دید در شب: به دوربین هایی اطلاق میشوند که بیشتر در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از دوربین مدار بسته دید در شب بنا بر دلایل مختلف در سری دوربین های شبکه مرسوم نیست. با این اوصاف دوربین های مدار بسته با با چنین قابلیت هایی به صورت محدود وکم در نوع شبکه به تولید می رسند.
3-    دوربین های شبکه باکس: به انواع دوربین های شبکه گفته میشود که غالباً در کاربردهای صنعتی ونیمه صنعتی به طور زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.
4-    دوربین های شبکه مینیاتوری یا مخفی: ساخت و تولید دوربین های شبکه در ابعاد کوچک و کاربردهای مختلف همواره با محدودیت های مختلف فنی همراه بوده است و از این رو دوربین های تولید شده شبکه کوچک به نسبت قابل توجهی کمتر از دوربین های انالوگ کوچک در دسترس عموم هستند.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register