وبلاگ
  • Register
دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته کلا ً به دو نوع تحت شبکه و آنالوگ تقسیم بندی می شوند. در این قسمت به ارائه اطلاعات مختصری در مورد دوربین های مدار بسته تحت شبکه می پردازیم. دوربین مدار بسته تحت شبکه به نسبت دوربین مدار بسته آنالوگ دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و به این لحاظ قیمت آنها به نسبت گرانتر می باشد.
یکی از برترین و بهترین تجهیزات امنیتی و نظارتی، دوربین های مدار بسته تحت شبکه ای هستند که از طریق آنها امکان مشاهده کلیه ویدئوهای ضبط شده بر روی کامپیوتر و با استفاده از Web Browser یا هر مرورگر دیگری بر روی اینترنت میتوان مشاهده نمود. این نوع دوربین مدار بسته در مقایسه و رقابت با مشابه آنالوگ آنها از لحاظ هزینه نصب مناسب تر می باشند. نامگذاری این سری از دوربین مدار بسته بدین خاطر بوده است که میتوان آنها را به وسیله IP از یکدیگر جداسازی و مشخص نمود. کیفیت دوربین های تحت شبکه با استفاده از Tv Line یا پیکسل محاسبه و اندازه گیری می شوند که این مسئله در بالا رفتن کیفیت آنها تأثیر به سزایی دارد.
دوربین مدار بسته تحت شبکه برای انتقال تصویر ازInternet Protocol  استفاده میکنند و با استفاده از کابل های LAN تصاویر را دیجیتال کرده و انتقال میدهند. در این نوع دوربین ها ضبط تصاویر با وضوح مگاپیکسل و با ارائه دقیق تصاویر جهت شناسایی افراد از طریق NVR انجام میگیرد.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register