وبلاگ
  • Register
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ترجمه شده واژه انگلیسی Closet Circuit Television می باشد و در لغت به انواعی از دوربین هایی گفته می شود که در یک جای ثابت نصب شده باشند.
برای نام گذاری دوربین های مدار بسته از قاعده و قانون مشخصی استفاده نمیشود و در کل براساس شکل دوربین ها و بعضاً با توجه به اسم شرکت سازنده آنها و گاهاً به صورت اختصاری نامگذاری می گردند.
اولین دوربین مدار بسته ساخته شده در سال 1973 و در شهر نیویورک و در میدان تایمز برای بررسی جرائم نصب گردید که البته توفیق چندانی حاصل نشد. تا اینکه حدود 7 سال بعد دوربین های مدار بسته در اکثر مراکز عمومی کشور آمریکا به علت هزینه پایین استفاده از آنها در مقایسه با پلیس به کار گرفته شدند.
در سال 1942 اولین سیستم دوربین مدار بسته در کشور آلمان جهت مشاهده موشک های پرتاب شده نصب و مورد استفاده قرار گرفت که شرکت معروف آلمانی زیمنس سازنده و مسئول نصب آن بود.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register