وبلاگ
  • Register

دوربین مدار بسته قوی همانند چشم انسان عمل نمی کند. ما انسان ها رنگ سفید و همچنین رنگ های دیگر را با توجه به درجه حرارتی که این رنگ در محیط دارد مشاهده می کنیم. جالب است بدانید که وقتی شعله یک شمع را در مقابل لنز دوربین مدار بسته قرار می دهید نقاطی از شعله که دمای پایین تری دارند به رنگ نارنجی تر و نقاط داغتر شعله به رنگ آبی دیده می شود. همچنین رنگ لباس افراد در دوربین مداربسته در محیز های گوناگون تفاوت دارد. یکی از تکنولوژی های موجود در دوربین نظارتی که به واقع از طبیعت چشم انسان پیروی می کند، AWB نام دارد. این تکنولوژی باعث ظهور تصاویر با کیفیت واعی تر در دوربین مدار بسته می شود.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register