وبلاگ
  • Register
دوربین مدار بسته

اغلب فروشگاه ها و مراکز خرید امروزه مجهز به دوربین مدار بسته هستند. دوربین مداربسته جدا از بحث امنیت نقش بسزایی در شناختن مشتریان و عادات خرید آن ها دارد. بدین صورت که مدیر فروشگاه خواهد توانست با استفاده از تصاویری که دوربین مدار بسته به طور دقیق ضبط کرده، متوجه شود که معمولا مشتریان در کدام بازه زمانی بیشتر به خرید می آیند. از کل مشتریان جه تعداد آن ها زن و چه تعداد مرد هستند، در کدام رده سنی قرار دارند و هر گروه در هنگام خرید بیشتر به چه نوع محصولاتی تمایل دارند. همچنین می توان متوجه شد که هر مشتری جه عاداتی در خرید دارد. به طور مثال در چه تاریخ هایی و در کدام ساعات از روز فلان مشتری فلان کالا را می خرد. در حالی که هیج گونه علاقه ای به کالاهای دیگر ندارد و یا اینکه یک مشتری بیشتر خواهان خرید کدام نوع برند است. اطلاعات زیادی از طریق  دوربین های مدار بسته به دست خواهد آمد که همه می تواند برای صاحب فروشگاه سود آور باشد.

 

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register