بلاگ
  • Register

دوربین مدار بسته محصولات زیاد و متنوعی دارد. از جمله این محصولات می توان به دوربین مدار بسته سامسونگ، سونی، هانیول، پاناسونیک و... اشاره کرد. در این زمینه شما می توانید با بهره گیری از مشورت مشاوران ما، بهترین محصول را تهیه نمایید.

این نوع دوربین ابعادی کوچک دارد و قابلیت مخفی شدن درون هرگونه محفظه ای را دارد. دوربین های بی سیم با باتری و آداپتور کار می کنند و تصاویر فیلم برداری شده خود را با استفاده از امواج از مکانی که دوربین قرار گرفته است به سمت رسیور انتقال می دهند. این نوع دوربین مداربسته به سی موس یا CCD نیز نامیده می شود. کیفیت دوربین های CCD بیشتر از سی موس است و به طبع قیمت بیشتری نیز دارد.

دوربین مدار بسته صنعتی با وجود عدم دید در شب با استفاده از تکنولوژی IR، در شرایط نوری ضعیف قادر است تصاویری با وضوح بالا را فیلم بگیرد. این سیستم از آن جهت که می تواند در شرایط جوی ناهمگون و در خاک و گرد و غبار کار کرده و مقاومت نماید، با نام دوربین مدار بسته صنعتی خوانده می شود. به عبارت دیگر نام صنعتی گذاشته شده بر روی این نوع دوربین، بیانگر مقاومت بالا و عملکرد صحیح آن در شرایط سخت می باشد. این سیستم دارای کاوری است که در محیط های بیرونی و بدون سقف از آن مراقبت می کند. این دوربین با استفاده از پایه ای که دارد، روی دیوار نصب می شود.

دوربین مدار بسته از گذشته تا کنون به عنوان یک ابزار نظارتی قوی و مطمئن در اماکن عمومی و اماکن امنیتی به کار گرفته شده است. این وسیله با قابلیت فیلم برداری و صدا برداری که ناشی از پیشرفت های بزرگ تکنولوژی است توانسته تحولات بزرگی در حوزه امنیت ایفا نماید. ایجاد سیستم های نظارتی با استفاده از دوربین مدار بسته نیازمند اطلاع از دستاوردهای استفاده از این وسیله و دیگر نکات موجود در سیستم های نظارت تصویری می باشد. به منظور نصب دوربین مدار بسته در ابتدا بایستی روی سیستم های نظارتی تصویری به صورت جامع مطالعاتی انجام گیرد و اجزای دوربین و استانداردهای آن مورد بررسی قرار گیرد. بعد از آن باید اطلاعاتی از شرکت های موجود و محصولاتشان از طرق مختلفی همچون روزنامه ها و مجلات بدست آورد. بعد از آن لازم است یک RFP تهیه شود و به شرکت های معتبر فرستاده شود. در مرحله بعدی باید اطلاعات کلیه محصولات موجود در شرکت ها جمع آوری و شفاف سازی شود. پس از این که تمامی این موارد پیش زمینه انجام شد اکنون زمان آن رسیده که دوربین مدار بسته تست شود و مشتری آن را ببیند. در مرحله بعد یکپارچه سازی دوربین مدار بسته با دیگر سیستم ها همچون اطفاء حریق، حضورغیاب، سیستم های کنترل دسترسی و اتوماسیون های اداری انجام می شود. پارامترهای نرم افزاری و سخت افزاری دوربین باید به صورت تئوری کاملا بررسی شوند. همچنین استانداردهای موجود بررسی شده و راهکارهای بهینه از لحاظ اقتصادی و فنی مقایسه می شوند. بعد از انتخاب بهترین راهکار، تقاضاها مستند می شوند و پس از یافتن مکانهای دقیق برای نصب، دوربین مدار بسته نصب می شود. سپس تست شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیستم از ابتدای عملکردش تحت عنوان سیستم نظارتی مداربسته یا همان دوربین مدار بسته تحت شبکه نامگذاری شد و برای اهداف نظارتی به کار گرفته شد. ین نوع دوربین از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و در هزینه سیم کشی به خصوص در اماکن بزرگ صره جویی شده است.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register