وربین مداربسته باکس (Box)
  • Register

دوربین مدار بسته باکس (Box) نباید بدون استفاده از کاور بدنه در محیط های باز قرار بگیرد. به عبارت دیگر دوربین های مدار بسته باکس به شدت به گرد و خاک و رطوبت حساس هستند و بهتر است در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرند.

اما اگر انتخاب شما همین دوربین است حتما از کاور استفاده کنید. این سیستم دیدی بسیار وسیع دارد و موارد استفاده از آن معمولا بر سر در ورودی ساختمان ها است که به وسیله پایه آن را به دیوار متصل می کنند. این دوربین هم نوع آنالوگ دارد و هم تحت شبکه دارد. قابل ذکر است که هنگام خریداری دوربین مدار بسته باکس باید به صورت جداگانه لنز خریداری نمایید چرا که لنز بر روی دوربین قرار ندارد.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register