دوربین مدار بسته
  • Register

دوربین مدار بسته برای اولین بار توسط ماری وی براون اختراع شد. CCTV یا همان دوربین مدار بسته تلویزیونی قادر است تصاویری که عکس برداری و یا فیلم برداری می کند را به طور همزمان منتشر سازد و گرینه مناسبی برای نظارت مخفی می باشد. دوربین های مدار بسته ، فیلمبرداری را به شکل دیجیتال یا آنالوگ انجام می دهند. در هر دو نوع ، دوربین تصاویر را به شکل دیجیتال یا آنالوگ توسط سیگنال هایی به سیستم مرکزی ذخیره کننده می فرستد. این سیستم مرکزی به اسم دستگاه DVR/NVR یا VHS معروف است و همچون نوارهای ویدیویی مثل DVD یا هارد دیسک و یا مثل رایانه های رومیزی یا نوت بوک ها مثل کارت DVD یا کارت کپچر عمل می کند.
اگر دوربین مدار بسته از نوع آنالوگ باشد تصاویر مستقیما بعد از فیلم برداری شدن، بر روی نوار ویدیویی ضبط می شوند. همپنین سیگنال های آنالوگ قادرند به سیگنال های دیجیتال تبدیل شوند تا به راحتی بر روی کامپیوتر ذخیره شوند.
 در واقع دوربین های مدار بسته دیجیتال دیگر نیازی به کارت کپچر ندارند چرا که سیکنال آن ها دیجیتال است و قادر است مستقیما روی رایانه سیو شود.
دوربین مدار بسته تحت شبکه یا همان دوربین های مداربسته IP دوربین های نظارتی معمولی هستن به اضافه اینکه مجهز به سرور ویدیویی با یک آدرس آی پی خاص خود می باشند که می توانند تصاویر و صدا را همزمان با هم ضبط نمایند. دوربین مدار بسته تحت شبکه کیفیتی به مراتب بالاتر از انواع دیگر آن دارد.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register