دوربین مدار بسته پی تی زد (Ptz)
  • Register
دوربین مدار بسته پی تی زد امروزه بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

دوربین مداربسته PTZ یا همان پی تی زد به نام speed dome هم معروف است. این دوربین نظارتی قادر است به تمامی جهت ها بچرخد و انعطاف بالایی در تصویر برداری دارد. به همین علت می تواند تمامی نواحی اطراف خود را توسط یک کنترلر تحت اختیار خود در آورد.

دوربین مدار بسته دام، کاربرد گسترده ای دارد.

دوربین مدار بسته نوع دام (Dome) نوعی دوربین با ابعاد کوچک است و ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارد. معمولا بیشتر فروشگاه ها و مراکز خرید، شرکت ها،ادارات، اماکن عمومی که بحث امنیت و نظارت در آن ها اهمیت دارد از این سیستم استفاده می نمایند.

دوربین مدار بسته باکس رضایت افراد زیادی را به همراه دارد.

دوربین مدار بسته باکس (Box) نباید بدون استفاده از کاور بدنه در محیط های باز قرار بگیرد. به عبارت دیگر دوربین های مدار بسته باکس به شدت به گرد و خاک و رطوبت حساس هستند و بهتر است در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرند.

دوربین مدار بسته بولت از لحاظ لنز بسیار تنوع دارد.

دوربین مدار بسته بولت از جنس فلز بوده و استوانه ای شکل است و بدنه آن ضد زنگ است و به همین علت در فضای باز بسیار کاربردی است. کیفیت تصاویر گرفته شده توسط این دوربین نظارتی بسیار بالا بوده و به شکل آنالوگ و دیجیتال تولید می شود.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register