دوربین مدار بسته صنعتی
  • Register

دوربین مدار بسته صنعتی با وجود عدم دید در شب با استفاده از تکنولوژی IR، در شرایط نوری ضعیف قادر است تصاویری با وضوح بالا را فیلم بگیرد. این سیستم از آن جهت که می تواند در شرایط جوی ناهمگون و در خاک و گرد و غبار کار کرده و مقاومت نماید، با نام دوربین مدار بسته صنعتی خوانده می شود. به عبارت دیگر نام صنعتی گذاشته شده بر روی این نوع دوربین، بیانگر مقاومت بالا و عملکرد صحیح آن در شرایط سخت می باشد. این سیستم دارای کاوری است که در محیط های بیرونی و بدون سقف از آن مراقبت می کند. این دوربین با استفاده از پایه ای که دارد، روی دیوار نصب می شود.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register