دوربین مداربسته دام (Dome)
  • Register

دوربین مدار بسته نوع دام (Dome) نوعی دوربین با ابعاد کوچک است و ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارد. معمولا بیشتر فروشگاه ها و مراکز خرید، شرکت ها،ادارات، اماکن عمومی که بحث امنیت و نظارت در آن ها اهمیت دارد از این سیستم استفاده می نمایند.

دوربین مدار بسته دام به دلیل کوچک بودنش می تواند در هر محلی قرار بگیرد و زیاد به چشم نیاید. این سیستم از زیر به دیوار وصل می شود. وسعت دید این دوربین تقربا زیاد است. همچنین این نوع سیستم هم نوع آنالوگ دارد و هم به صورت دیجیتال تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. قابل ذکر است که این نوع دوربین نظارتی، بیشترین خریدار را در میان دوربین های مدار بسته دارد.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register