دوربین مداربسته بولت (Bullet)
  • Register

دوربین مدار بسته بولت از جنس فلز بوده و استوانه ای شکل است و بدنه آن ضد زنگ است و به همین علت در فضای باز بسیار کاربردی است. کیفیت تصاویر گرفته شده توسط این دوربین نظارتی بسیار بالا بوده و به شکل آنالوگ و دیجیتال تولید می شود.

دوربین مدار بسته  Bullet لنزهای متنوعی دارند. به عبارتی لنزهای این نوع دوربین به دو دسته لنز ریفوکل و لنز ثابت تقسیم می شوند. لنز های ثابت در درجه های تقریبا 70، 50 و 25 و لنزهای ریفوکال از 35 تا 85 درجه قرار دارند. در سیستم های مداربسته و نظارتی در محیط های باز با هرگونه شرایط آب و هوایی معمولا از این نوع دوربین های مدار بسته استفاده می کنند.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register