اخبار
  • Register
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته از آن جایی که نوعی نظارت مخفی به حساب می آید، از لحاظ قانونی مورد بحث و گفتگو قرار گرفته است. اماکن عمومی تنها در اطراف پادگان ها و اماکن حساس دیگر همچون پایگاه های نیرو هوایی می توانند مجهز به دوربین های مخی نظارتی شوند. همچنین برای نصب دوربین مدار بسته در آپارتمان ها و محیط هایی که جز مشاعات محسوب می شود باید با تایید کتبی از تمامی اعضای آپارتمان باشد. حساس ترین مکانی که ممکن است شخصی تصمیم به نصب دوربین مدار بسته در آن بگیرد محیط های خصوصی ای است که جزء حریم شخصی افراد محسوب می شود مثل داخل منزل، اتاق های پرو، اتاق خواب و غیره که تنها با مجوز رسمی قابل انجام است. علاوه بر همه این ها، دوربین مدار بسته مخفی به هر شکل و در هر مکان اعم از اماکن شخصی یا عمومی نیازمند در دست داشتن مجوز رسمی می باشد. همچنین در صورت مشاهده دوربین مخفی حتی در منزل و شکایت از آن، فرد مجرم ملزم به پرداخت جریمه بسیار بالا و همچنین تعقیب قضایی می شود.

دسترسی سریع

دوربین مدار بسته در تهران

دوربین مدار بسته ابزاری فوق العاده قدرتمند در نظارت و کنترل است که در اماکن مختلف و برای اهداف کنترلی، پلیسی، نطارتی در تمامی ساعات شبانه روز به کار می رود. این وسیله امروزه به یکی از مهره های اساسی و واجب برای کسب و کارها تبدیل شده است.
مجموعه دوربین مدار بسته در تهران در راستای این اهداف فعالیت دارد و برای شما سطح وسیعی از امنیت را به ارمغان خواهد آورد. پس از مطالعه مجموعه محصولات ما در زمینه دوربین مدار بسته، انواع دوربین ها، آموزش نصب دوربین مخفی و اکسس کنترل با ما تماس بگیرید.

S5 Box

Login

Register